Kurban Rehberi

iOS için Diyanet İşleri Başkanlığı Kurban Rehberi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49.0 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Diyanet İşleri Başkanlığı
Kurban Rehberi; Kurbanın anlam ve önemi, Kurban satış ve kesim yerleri, Kurban çeşitleri, Kurban bayramı namazı, Kurban hakkında merak ettiğiniz hemen hemen her şeyi kolayca bulabileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulamadır

Kurban Rehberi; Kurbanın anlam ve önemi, Kurban satış ve kesim yerleri, Kurban çeşitleri, Kurban bayramı namazı, Kurban hakkında merak ettiğiniz hemen hemen her şeyi kolayca bulabileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulamadır. 

Kurban Rehberi uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınız için Kurban hakkında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bilgilerin bir arada bulunduğu kullanımı oldukça kolay bir bilgi hazinesidir. Uygulama ile kurban niçin kesilir, hangi hayvanlar kurban edilir, kurbanın derisi nasıl değerlendirilmelidir gibi daha pek çok sorunuza cevap bulabileceğiniz uygulama Akika, Şükür, Adak, Hediye Kurbanı gibi kurban çeşitlerine de değinerek ayet ve hadisler ışığında kullanıcılarını güvenle aydınlatacaktır. 

Kurban hakkında sık sık sorulan sorulardan kurban çeşitlerine, Online kurban satışından, Teşrik tekbirleri, Ayet ve Hadisler gibi pek çok konuda iOS cihazlarınızda kullanıcılarını bilgilendiren güzel bir uygulamadır. 

Daha Fazla Göster
Kurban Rehberi indir
DİĞER SÜRÜMLER